Fotoateliér

VÍCE INFORMACÍ

Svatební fotograf

VÍCE INFORMACÍ

Fotobudka

VÍCE INFORMACÍ

Rodiny

Když narazíme v rodinném albu či „rodinné krabici“ na fotografie našich prababiček a pradědečků, jsme lapeni atmosférou fotografií a zoufáme, že jich není víc.

Dnes mají všichni digitální fotoaparáty a spoustu fotek v počítačích. Na každé však vždycky někdo chybí – ten kdo právě fotografuje.

Fotografií, které stojí za zhlédnutí tedy tolik není, jestli objevíme vůbec nějaké. A přitom i krátké připomenutí našich blízkých pohledem na hezkou fotografii nás dokáže potěšit, připomene chvíle, které jsme společně zažívali. Teprve po nějaké době si uvědomíme, jak jsme si navzájem podobní.

Děti

Novorozenci

Perfektní čas pro fotografování je okolo 5-16 dnů věku. Miminka jsou ještě hodně ospalá a krásně pózují.

Ozvěte se nejlépe ještě během těhotenství a předběžně si rezervujte termín fotografování.

3-4 měsíce

Při fotografování se ukazují jasné zvědavé oči a nově objevené úsměvy. Je nejlepší počkat na dobu, kdy se malý človíček už může položit na bříško.

6-7 měsíců

Je čas na zábavu. Prcek už pomalu zkouší sedět sám. Potom můžeme zachytit krásné okamžiky s jeho nově objeveným talentem.

9 měsíců

Přichází plazení a občas se děti umí i postavit. Pokud se potřebují něčeho přidržet, je to v pořádku. Fotografujeme vznikající osobnost, která se usmívá a směje.

1 rok

Jen se otočíte a už je pryč. Dobrá zpráva je, že rok máte za sebou a budete mít neocenitelné vzpomínky na frustrující, úžasné, vyčerpávající a krásné období.

Těhulky

Těhotenské fotografie zachycují kouzlo a jedinečnost tohoto zvláštního okamžiku v životě ženy.

Co se děje s vaším tělem, je obraz toho, co se děje s vaším srdcem. Rozvíjí se a rozšiřuje se a má kapacitu pro druh lásky, kterou jste si zatím nedokázala představit.

Není nic krásnějšího než žena, která je doslova plná života.

Portréty

Říká vám někdo, že něco musíte dělat určitým způsobem? Nebo že něco při focení portrétů nemůžete dělat?

Místo toho, abych se těmito radami slepě řídil, snažím se je pochopit. Nesnažím se slepě kopírovat postup jiných fotografů.

Neomezuji se pravidly, které mi nutí někdo jiný.

Akty

Při focení aktů nedokumentuji vzhled, ale oslavuji ženský půvab. Vydávám se na cestu hledání těch nejlichotivějších záběrů.

Co je na tom, že máte nějaké to kilo navíc? Ve hře světel a stínů zaznamenám rafinované detaily a linie křivek tak, aby vynikly Vaše přednosti.

Využijte pohodlí soukromého ateliéru bez přístupu cizích osob s vyhřívanou podlahou a absolutní diskrétností.